Najlepsza odzież w stylu strażackim na zimną pogodę

Znalezienie trwałych i wygodnych taktycznych koszul roboczych i innej odzieży roboczej może być wyzwaniem dla strażaków i innych pracowników służb ratowniczych. Dodaj do tego wahania temperatur, od chłodu do ciepła, a komfort stanie się jeszcze większym wyzwaniem.markowe kurtki do gier

Fire-End rozumie, że odzież stacyjna musi być dobrze wykonana, elastyczna i konkurencyjna cenowo, aby sprostać wymaganiom organów ścigania, osób udzielających pierwszej pomocy i operatorów taktycznych. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować odzież sportową do gier i inne wysokiej jakości marki, które pomagają utrzymać komfort ratowników przez cały rok.

O tej porze roku może być czas, kiedy czuje się, jakby w jednym dniu miały miejsce trzy pory roku, a twoja aktywność przyczyni się do wahań tempa.

Popularne Taktyczne Koszule
Najlepsze koszule taktyczne muszą oddychać, z elastycznymi tkaninami, które wytrzymują niektóre wymagające czynności (materiały rip-stop, które nie poddają się rozdarciom). Szwy i punkty styczności muszą być również trwałe i wytrzymywać mobilność podczas wykonywania wymagającej pracy o wysokiej wydajności.

Odzież sportowa do gier jest powszechnie znana z wyjątkowej trwałości i komfortu. Są to jedne z najlepiej sprzedających się koszul roboczych na rynku.

Proponujemy koszulę GS The Firefighter's Job Shirt, która charakteryzuje się nowoczesnym krojem z wygodnym i trwałym denimowym kołnierzem i łatkami na łokcie.

Ta koszula robocza ma płócienną, dwuwarstwową kieszeń radiową z zapięciem na rzep i ukrytą kieszeń na telefon komórkowy Easy-Access™.

Fire-End posiada również linię koszul roboczych 5.11 zaprojektowanych z myślą o komforcie i trwałości, zarówno podczas pracy, jak i poza nią. Nasza koszulka robocza 5.11 Tactical Utility Job Shirt jest wykonana z polaru 60/40 bawełniano-poliestrowego, dzięki czemu utrzymuje ciepło, ale też pozostaje oddychająca. Mieszanka tkanin sprawia, że jest to idealny wybór, gdy nadchodzi chłodniejsza pogoda, a następnie podnosi się przez cały dzień. Kieszenie Mic klipsy oferują wygodne przechowywanie bez obaw, gdy jesteś w ruchu.

Koszule robocze LION Stationwear wykonane są z wygodnej mieszanki poliestru i polaru, wstępnie przygotowanej w celu zmniejszenia ewentualnych skurczów po wielokrotnych praniach. Zapoznaj się z naszą linią koszul LION StationWear z Tecasafe Plus, ognioodporną tkaniną oferującą doskonałe właściwości ochronne, trwałość i komfort.

Z zaufanych marek, takich jak LION, Game i 5.11, oferujemy jedne z najlepszych dostępnych koszul roboczych i wszystkie można prać w pralce. Potrzebujesz niestandardowego wyglądu? Wszystkie nasze taktyczne koszule robocze mogą być opcjonalnie dostosowane do potrzeb klienta.

Kurtka LION Action Line jest wyposażona w dwuskrzydłowy grzbiet dla większego zakresu ruchu. Opcjonalna, zapinana na zamek błyskawiczny wkładka umożliwia noszenie tej kurtki przez wszystkie cztery pory roku.

Kurtka Sportowa do Gry Three Season Jacket to doskonały wybór na kurtkę firmową. Jej nylonowa skorupa i polarowa podszewka wewnątrz utrzymują ciepło, ale nie przegrzewają się, są idealne na tę porę roku. Funkcja In-Zip ułatwia wyhaftowanie logo Twojej stacji na lewej piersi.

 

Zobacz również

Nasz portal oferuje szeroką wiedzę z tematyki: pożarnictwa, sprzętu strażackiego, BHP, odzieży bezpiecznej, akcesoriów BHP, odzieży roboczej i wiele więcej. Zapraszamy!