Loading...

MEDIA


W celu ułatwienia pracy dziennikarzom relacjonującym wydarzenie wydajemy akredytacje uprawniające do wejścia na FIRE|SECURITY EXPO 2019

Zapraszamy przedstawicieli mediów do zgłaszania akredytacji dziennikarskiej na 16 Edycję Kongres Pożarnictwa FIRE|SECURITY EXPO 2019 PGE Narodowy przy pomocy formularza.

Zgłoszenia można przesyłać do 20.07.2019 r. Każda akredytacja będzie potwierdzona drogą mailową. Akredytacje są bezpłatne a ich liczba jest ograniczona. Rodzaje akredytacji, zasady ich przyznawania i wydawania oraz korzyści z otrzymania akredytacji określa Regulamin Akredytacji. Patronom medialnym przysługują dwie akredytacje dziennikarskie i dwie fotoreporterskie. Pozostałym przedstawicielom mediów przysługuje jedna akredytacja dziennikarska i jedna akredytacja fotoreporterska (w przypadkach uzasadniających zwiększenie ilości prosimy o kontakt z Organizatorem).

Akredytacja jest ważna wyłącznie z legitymacją prasową i/lub dokumentem tożsamości. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji bez podania przyczyny oraz cofnięcia jej ze względu na naruszenie przez osobę akredytowaną postanowień regulaminu.

Formularz Akredytacji Prasowej:

 

W miejscu, w którym należy wskazać witrynę redakcji, prosimy podać również link do strony internetowej medium, co jest równoznaczne z procesem weryfikacji wiarygodności reprezentowanego tytułu;

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest DND Project siedzibą w Warszawie (03-543), ul. Hodowlana 12. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług będących przedmiotem działalności DND Project oraz w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych osobowych. Dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne celem świadczenia na rzecz Akredytowanego usług przez DND project. Akredytowanemu przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz do ich poprawienia. Akredytowany wyraża zgodę na przesyłanie mi informacji o kongresie na adres email zgodnie z ustawą o korespondencji elektronicznej.

Akredytowany zapoznał się i akceptuje obowiązujący Regulamin Akredytacji.

Email
Facebook
Google+
Twitter
SOCIALICON